O nas

O firmie

Ślusarz warszawa Serwis Sezam od blisko 10 lat prężnie działa na warszawskim rynku ślusarskim. W swojej ofercie mamy szereg usług poprawiających bezpieczeństwo mieszkańców oraz komfort z użytkowania zamków, drzwi i innych zabezpieczeń mechanicznych oraz automatycznych.

Podejmując się różnych zleceń od najprostczych po bardzo skomplikowane i czasochłonne cały czas się szkolimy, zdobywamy cenne doświadczenie aby sprostać bardziej wymagającym zleceniom.

Usługi awaryjnego otwierania zamków, montaż zamków i ich wymianę świadczymy na terenie Warszawy i w okolicach. Dzięki dużej mobilności i zapleczu technicznym jesteśmy w stanie w krótkim czasie dotrzeć do klienta i zaproponować różne typy zamków i wkładek.

Swoją ofertę poszerzyliśmy również o montaż zamków szyfrowych i elektronicznych, serwis i montaż napędów do bram wjazdowych i garażowych.

Dzięki długoletniemu doświadczeniu w brańży ślusarskiej jesteśmy w stanie profesjonalnie serwisować drzwi takich marek jak Gerda, Witex, Dierre, LaPorte, Zbigmet, Juwent i wiele innych dostępnych na rynku.

Starając się sprostać wymaganiom naszych klientów wykonujemy również nietypowe zabezpieczenia, doradzamy w kwestii wyboru zamków, szyldów, napędów czy innych niestandardowych zabezpieczeń.

Technik podczas wizyty u klienta może zaoferować produkty takich marek jak:

Gerda,Multilock,Titan,Lob,Gege,Winkhaus,Yeti,Abus,Dom,Lockpol.

Świadczymy również usługi otwierania i wymiany zamków w skrzynkach pocztowych.